Vyhrajte s firmou Efko

Konec soutěže
Celková cena výher
1999 Kč
Počet výherců
3

Společnost Efko nevyrábí jen autodráhy, ale i společenské hry. V této soutěži můžete vyhrát tři společenské hry: Multitrio les a 2x Hvězda večírku.

Společno Efko je tradiční český výrobce kvalitních hraček.

Jako jedni z mála mohou hrdě prohlásit, že jejich portfolio stále skutečně vyrábí v České republice. A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.

Hračky vyrábí hlavně pro mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Zaměřují se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. Dále pak vyrábí špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku Igráček a auta MultiGO.
V roce 2019 přibral Igráček pod svá křídla českou autodráhu FARO.

Multitrio les

Soubor 14 her (LOTO-TRIO, PEXETRIO, MULTI-TRIO, CHMATAVKA, Kvízové otázky atd) ve 38 herních variantách, ve kterých se hráči naučí poznávat lesní faunu a flóru. Velký plakát všech zvířat a rostlin, bohatá encyklopedie o všech zvířatech a rostlinách.

Hvězda večírku

Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil! Rozjeď firemní večírek u sebe doma a směj se s kámošema až do vyčerpání (karet). V party hře Hvězda večírku tě čeká úplně to stejné, co na firemní party: piješ, bojuješ o chlebíčky, pomlouváš kolegy. Taky můžeš (ale nemusíš) plnit různé úkoly, které zaručeně pobaví celou společnost. Ale pozor! Kdo se opije až moc nebo dostane padáka, okamžitě končí. Poslední se právem stává hvězdou večírku.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)